Форум Фотогалерея Деловой мир Мелитополя
Мелитополь
Мелитопольский форум
 
 RSS  FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

І знову у бій (Володимир Кличко vs Тоні Томпсон)

 
Начать новую тему   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.    Список форумов Мелитополь -> Спорт
Предыдущая тема :: Следующая тема  

Кто по-вашему мнению выиграет бой?
Владимир Кличко
90%
 90%  [ 9 ]
Тони Томпсон
10%
 10%  [ 1 ]
Всего голосов : 10

Автор Сообщение
fild
Предупреждений : 1

Бывалый


Пол: Пол: Он
Зарегистрирован: 09.02.2008
Сообщения: 1005
Откуда: Мелик
Репутация: 148.8
голосов: 6

СообщениеДобавлено: Чт Июл 03, 2008 14:47 pm    Заголовок сообщения: І знову у бій (Володимир Кличко vs Тоні Томпсон) Ответить с цитатой

Володимир Кличко vs Тоні Томпсон

12 липня о 23:50 на Color Line Arena у німецькому місті Гамбурзі відбудеться зустріч між чемпіоном світу за версією IBF, WBO та IBO у суперважкій категорії Володимиром Кличко (50-3, 43 нокаути) та офіційним претендентом на WBO за версією Всесвітньої боксерської організації Тоні Томпсоном (31-1, 19 нокаутів). Обидва боксери рішуче налаштовані на перемогу і разом із тим не схильні недооцінювати один одного, тому бій обіцяє бути гарячим. У міні-інтерв'ю Кличко-молодший поділився своїми очікуваннями відносно поєдинку та суперника.

Пряму трансляцію цієї події прихильники професійного боксу зможуть побачити 12 липня о 23:50 на телеканалі "Інтер", що володіє ексклюзивними правами на показ поєдинків за участю братів Кличко.

Гамбург займає особливе місце у житті обох спортсменів. Саме у Гамбургу почалася професійна кар'єра Кличка-молодшого, а останнього разу Володимир виходив тут на ринг у 2000 році проти Пія Вольфграмма, якого нокаутував у першому ж раунді. Для нинішнього супротивника українця - Тоні Томпсона - Гамбург також запам'ятався свіжою перемогою: у червні 2007 року на тій же арені він технічним нокаутом одержав перемогу над німцем Луаном Краснікі, і став, таким чином, обов'язковим претендентом на титул WBO.

Коментуючи підписання контракту на проведення цього поєдинку, Томпсон назвав Кличко "королем суперважкого дивізіону", у якого, втім, він має намір відібрати-таки чемпіонські пояси. "Я радий, що вийду на ринг за титул чемпіону світу. На сьогоднішній день Володимир Кличко є королем суперважкого дивізіону, тому я зустрінуся з реально небезпечним, сильним та досвідченим суперником. Але саме у поєдинку проти таких суперників я й можу довести те, що я - кращий боєць, - заявив Тоні Томпсон. - Саме тому я, на відміну від останнього суперника Володимира, Султана Ібраґімова, буду більш агресивним та більш жорстким у своїх діях на рингу. Володимир може бути доволі небезпечним у бою, але я знаю, що його можна перемогти. Це я і збираюся зробити, увозячи додому пояси чемпіонів світу ".

За словами Томпсона, головне для нього у досягненні перемоги - не піддаватися на тактику супротивника, а, навпаки, нав'язати йому свій - "незручний, некласичний та агресивний" стиль (Тоні - лівша) і примусити грати за власними правилами. "Багато хто з моїх суперників вірили у те, що у поєдинку зі мною їм вдасться зламати мене. Але як тільки вони починали у це вірити, я їх перемагав. З моменту моєї останньої поразки я виграв двадцять сім поєдинків та не збираюся порушувати цю традицію".

У свою чергу, Володимир теж не збирається заглядати за спину Тоні, віддаючи належне серйозному та небезпечному супротивнику. "Томпсон - досвідчений спортсмен. У його професійній кар'єрі була лише одна поразка. Він не набагато нижчий за мене, добре збалансований, має непоганий захист, і він шульга із жорсткими та швидкими ударами. Я бачив його роботу у поєдинку проти Луана Краснікі, - заявив Кличко після підписання контракту. - У вас не має бути сумнівів, що поєдинок 12 липня буде відрізнятися від мого попереднього із Султаном Ібраґімовим. Але я впевнений у своїй перемозі і у тому, що зможу втілити мрію про проведення поєдинків за подальше об'єднання титулів чемпіону світу. Я повертаюсь у Гамбург, де я починав мою професійну кар'єру, після восьмирічної перерви. Повертаюсь у статусі чемпіона світу".



Коментувати бій Володимира Кличко та Тоні Томпсона на "Інтері" будуть Володимир Гендлін-молодший та В'ячеслав Поночовний.

Ми попросили Володимира Кличка відповісти на декілька питань відносно майбутнього бою.

- Володимире, як ви оцінюєте вашого супротивника? Чим Томпсон небезпечний на рингу, у чому його переваги та слабкості?

- Сильні його сторони - це те, що за останні 8 років він ані разу не програв. Томпсон дуже самовпевнений - це він продемонстрував на прес-конференціях у Гамбургу та у Києві. На рингу він виділяється тим, що диктує умови поєдинку і не дає це зробити супротивнику. Крім того, Тоні - батько сімох дітей. Так що він суперник достойний, та недооцінювати я його не можу.

- Ви для Тоні - перший по-справжньому серйозний опонент. Напевне, він дуже старанно готується до зустрічі...

- Дійсно, він підійшов до поєдинку із повною відповідальністю. Він прибув до Гамбургу за два тижні до бою, хоча "К2 East Promotions" оплачує йому тільки останню. Але оскільки Тоні тренується у США, йому потрібний час для перебудови на правильний часовий пояс, і він використовує його за максимумом. Я очікую від нього більшого, аніж він може, тому що це його шанс у житті: він вже у тому віці, коли розпочинати пізно, тому свого не впустить. Це мені відомо і я до цього готовий.

- У одному з інтерв'ю Ви сказали, що бій із Томпсоном буде відрізнятися від поєдинку із Ібраґімовим. Ви вирішили змінити тактику на рингу?

- Добре те, що як Ібраґімов, так і Томпсон - лівші. І як такого перебудування - з лівші на правшу - немає. Але, звісно ж, кожний поєдинок є особливим. І, як заявив той же Томпсон на прес-конференції, він ні в якому разі не буде робити те, що робив Ібраґімов - задкувати, що з його сторони буде достойною відсіччю і на що я, в принципі, сподіваюся.



- Хто кому перший кинув виклик - Ви Томпсону чи Томпсон Вам?

- Томпсон вже більше року знаходиться на першій позиції у версії WBO, тому суто з міркувань людяності я вирішив провести поєдинок із ним замість Олександра Повіткіна, хоча він теж є номером один у IBF. Я вирішив віддати перевагу американцю, зважаючи на його вік та позицію.

Нагадаємо вам, що у 2007 році медіагрупа "Інтер", промоутерська компанія "K2 East Promotions" та алкогольний бренд Nemiroff заявили про співпрацю у сфері просування українського боксу. Тепер всі права на трансляцію боксерських поєдинків за участю братів Кличко та інших керівних українських боксерів належать каналам групи "Інтер".

Бій Володимира Кличка проти Тоні Томпсона дивіться 12 липня о 23:50 у прямому ефірі на "Інтері".

http://inter.ua/ua/news/2008/27/3114.html
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  
Серега

Бывалый


Пол: Пол: Он
Зарегистрирован: 22.06.2006
Сообщения: 1284
Откуда: Melitopol
Репутация: 57.3
голосов: 4

СообщениеДобавлено: Сб Июл 12, 2008 11:24 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Володя должен победить...а там видно будет
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение [ скрыт ]
Ромка

Прохожий


Пол: Пол: Он
Зарегистрирован: 12.07.2008
Сообщения: 17
Откуда: Черкаси
Репутация: 3.9
голосов: 2

СообщениеДобавлено: Сб Июл 12, 2008 11:44 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Володька вперед!!!!! Хук с правой, хук с левой, аперкот!!! УРРААА!!!! Mad Mad
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  
wetalMU22

Писатель


Пол: Пол: Он
Зарегистрирован: 29.03.2008
Сообщения: 401
Откуда: мелитополь
Репутация: 7.2
голосов: 1

СообщениеДобавлено: Сб Июл 12, 2008 15:44 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ВОЛОДЯ ПОБЕДИТ! 100%%%%%%%%!!!!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  
chilly86

Почетный гражданин


Пол: Пол: Он
Зарегистрирован: 08.11.2006
Сообщения: 7326
Откуда: /home/chilly86/
Репутация: 225.4
голосов: 112

СообщениеДобавлено: Сб Июл 12, 2008 17:42 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

wetalMU22 писал(а):
ВОЛОДЯ ПОБЕДИТ! 100%%%%%%%%!!!!!


ну скажем 75%...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение   Посетить сайт автора
wetalMU22

Писатель


Пол: Пол: Он
Зарегистрирован: 29.03.2008
Сообщения: 401
Откуда: мелитополь
Репутация: 7.2
голосов: 1

СообщениеДобавлено: Вс Июл 13, 2008 15:53 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Володя красава!!!!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  
chilly86

Почетный гражданин


Пол: Пол: Он
Зарегистрирован: 08.11.2006
Сообщения: 7326
Откуда: /home/chilly86/
Репутация: 225.4
голосов: 112

СообщениеДобавлено: Вс Июл 13, 2008 17:53 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

а я выпил вчера 1л текиллы на двоих и проспал с 2 по 9 раунды... зато победу увидел)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение   Посетить сайт автора
BENDER
В настоящее время запрещен

Бывалый


Пол: Пол: Он
Зарегистрирован: 20.03.2008
Сообщения: 1262
Откуда: Ось ЗЛА
Репутация: 53.4
голосов: 15

СообщениеДобавлено: Вс Июл 13, 2008 18:24 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

КЛИЧКО-КЛИЧКО!!!!!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  
LIS

Бывалый


Пол: Пол: Он
Зарегистрирован: 14.03.2006
Сообщения: 3385

Репутация: 156.7
голосов: 36

СообщениеДобавлено: Пн Июл 14, 2008 08:36 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

У Томпсона тренер такой ржачный, рил нигга)))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  
Stranger

Писатель


Пол: Пол: Он
Зарегистрирован: 11.02.2008
Сообщения: 278
Откуда: Мелитополь
Репутация: 52.7
голосов: 3

СообщениеДобавлено: Пн Июл 14, 2008 09:28 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

По моему тут всё было ясно ещё до начала боя... Кличко должен был победить и победил
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.    Список форумов Мелитополь -> Спорт Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Русская поддержка phpBB

Р: 507623

База отдыха «Белый парус» пгт Кирилловка Азовское море.
AUKRO-RIP.IN.UA Аукро закрылся -рейтинг сохранился!

Рейтинг Мелитопольских сайтов на Melitopol.org Internet Map Hosting by VivaNET